Bugun...



23 Nisan Coşkusu Sarıyer'de Yaşanacak

Sarıyer Belediyesi, Ulu Önder Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, on bir ülke ve sekiz ilden toplam 526 çocuğu misafir edecek.

facebook-paylas
Güncelleme: 11-05-2018 21:58:52 Tarih: 16-04-2018 15:55

23 Nisan Coşkusu Sarıyer'de Yaşanacak

Binlerce çocuğa ev sahipliği yapacak olan Sarıyer, 1 hafta boyunca birbirinden renkli kutlamalarla tüm çocuklara hak ettikleri bir bayram yaşatacak.

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir coşkuyla kutlayacak. 'Hepimiz Farklıyız, Hepimiz Eşitiz' sloganıyla düzenlenen etkinlikler boyunca 8 il ve 11 farklı ülkeden çocuklar Kilyos Sosyal Tesisleri'nde ağırlanacak. 17 Nisan'da (yarın) başlayacak etkinlikler bir hafta boyunca kortej yürüyüşleri, halk oyunları performansı, geziler ve atölye çalışmaları ile devam edecek. Kutlamalar, Bahçeköy Life Park'ta 22 Nisan günü gerçekleşecek Sinan Akçıl konserinin ardından, 23 Nisan'da Unıq İstanbul'da yapılacak ödül töreniyle son bulacak.

DÜNYA ÇOCUKLARI SARIYER'DE BULUŞACAK

Yurdun ve dünyanın dört bir yanından gelen folklor ekiplerinin muhteşem gösterileriyle renklenecek program, çeşitli atölyeler ve oyun alanlarıyla adeta bir karnaval havasında geçecek. Etkinliklere yurt dışından Çin, Bulgaristan, Ukrayna, Kosova, Bosna Hersek, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Endonezya, Gürcistan, Arjantin, Malezya ve Kazakistan, yurt içinden Artvin, Erzurum, Mersin, Hatay, Şırnak, Aydın, Edirne ve İstanbul'dan toplamda 526 çocuk katılacak.

ÜÇÜNCÜ ÇOCUK MECLİSİ DÜZENLENECEK

Program kapsamında dünya çocukları bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Sarıyer Belediyesi Çocuk Meclisi'ne katılacak. Çocukların kendilerini ifade etme alanlarına sahip olabilmeleri, akranlar arası paylaşımlarda bulunabilmeleri, kendi gündemlerini oluşturabilmeleri amacıyla geliştirilen projeyle çocuklar, hayallerini ve daha iyi bir dünya için dileklerini birbirleriyle paylaşacak.

SİNAN AKÇIL'LA MUHTEŞEM FİNAL

Günlerce sürecek birbirinden eğlenceli etkinliklerinden ardından Life Park'ta düzenlenecek şenlikle coşku doruğa çıkacak. 22 Nisan Pazar günü saat 14.00'da başlayacak etkinlik; oyun grupları, ikramlar, halk oyunları performanslarının ardından ünlü pop müzik sanatçısı Sinan Akçıl konseriyle devam edecek. Program 23 Nisan günü Unıq İstanbul'da gerçekleşecek performans gösterileri ve ödül töreni ile son bulacak.

1 HAFTALIK ŞENLİK PROGRAMI

17 NİSAN SALI

TESİSLERE VARIŞ ve ODALARA YERLEŞİM

13.00-14.30       ÖĞLE YEMEĞİ

14.30-17.30       SERBEST ZAMAN

18.30-20.30       KORTEJ VE PERFORMANS GÖSTERİLERİ ( KİLYOS )

21.00                 AKŞAM YEMEĞİ

18 NİSAN ÇARŞAMBA

08.00-09.30       KAHVALTI

09.00-10.00       SARIYER İLÇE KAYMAKAMI SAYIN GÜRSOY OSMAN BİLGİN’İN MAKAMINDA ZİYARET EDİLMESİ (TEMSİLİ KATILIM)

10.30-11.30       SARIYER BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ŞÜKRÜ GENÇ’İN MAKAMINDA ZİYARET EDİLMESİ (TEMSİLİ KATILIM)

09.30-16.00       ÇOCUK MECLİSİ ÇALIŞMALARI (Y.K.K.M)- (HER GRUPTAN İKİ ÖĞRENCİ)

10.30-13.00       GEZİ ( DOLMABAHÇE SARAYI )

13.00 – 13.30    ÖĞLE YEMEĞİ (KİLYOS SOSYAL TESİSLERİ)

18.00 – 20.00    ŞENLİK AÇILIŞI, KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ VE PERFORMANS GÖSTERİLERİ (SARIYER MERKEZ – ANIT ÖNÜ)

20.30                  AKŞAM YEMEĞİ

19 NİSAN PERŞEMBE

08.00-09.00       KAHVALTI

10.00-18.00       GEZİ (VİASEA TEMAPARK, AKVARYUM VE EĞLENCE MERKEZİ)

13.00 – 13.30    ÖĞLE YEMEĞİ (VİASEA YİĞİT ALİ USTA)

19.30                  AKŞAM YEMEĞİ  (GELENEKSEL TÜRKİYE GECESİ)

20 NİSAN CUMA

08.00-09.00       KAHVALTI

10.00-12.00       ÇOCUK MECLİSİ (Y.K.K.M )

12.00-13.00       ÖĞLE YEMEĞİ (SARIYER BELEDİYESİ HİZMET BİNASI )

13.30-14.00       PERFORMANS GÖSTERİLERİ (SARIYER BELEDİYESİ HİZMET BİNASI ÖNÜ)

15.00-17.00       ‘BARIŞ OYUN ALANI’ AÇILIŞI (BAĞLAR MİMAR SİNAN PARKI) - PERFORMANS GÖSTERİLERİ

18.00                  TEKNE TURU (AKŞAM YEMEĞİ)- (KİREÇBURNU)

21 NİSAN CUMARTESİ

08.00-09.00       KAHVALTI

10.00-12.00       GEZİ ( DOLMABAHÇE SARAYI ) (MECLİSTE ÇALIŞMA YAPAN ÖĞRENCİLER)

12.00-14.00       GEZİ ( İŞ BANKASI MÜZESİ ) (MECLİSTE ÇALIŞMA YAPAN ÖĞRENCİLER)

12.00 – 13.00    ÖĞLE YEMEĞİ (KİLYOS SOSYAL TESİSLERİ)

14.30                             PERFORMANS GÖSTERİLERİ – AYAZAĞA MEYDAN PARKI  ( İZ HAREKETİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI )

17.30                      PERFORMANS GÖSTERİLERİ – RUMELİHASARÜSTÜ DOĞATEPE PARKI

20.00                  AKŞAM YEMEĞİ

22 NİSAN PAZAR

08.00-10.00       KAHVALTI

11.30-13.00       ŞENLİK PROVALARI  ( LİFEPARK )

13.30-14.00       ÖĞLE YEMEĞİ (LİFEPARK - KUMANYA VERİLECEK)

14.30-17.00       23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ PROGRAMI   ( LİFEPARK )

17.00-18.00       SİNAN AKÇIL KONSERİ ( LİFEPARK )

20.00-21.30       AKŞAM YEMEĞİ

20.30                   GRUP LİDERLERİ İLE YEMEK (SET BALIK – KİREÇBURNU)

23 NİSAN PAZARTESİ

07.00-09.00       KAHVALTI

09.00-10.00       İLÇE PROTOKOLÜ RESMİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ ( SARIYER MERKEZ)- (HER GRUPTAN 4 ÖĞRENCİ - TEMSİLİ KATILIM

11.00.12.00        AĞAÇ DİKİMİ (TÜRKAN SAYLAN SOSYAL YAŞAM MERKEZİ)

12.30 – 13.00    ÖĞLE YEMEĞİ (KUMANYA)

13.00-15.00 ÖZEL ÇOCUKLARIMIZLA BİR FIRÇADA BULUŞUYORUZ” TUVAL ÇALIŞMASI (BİLNET OKULLARI, İZEV, EÇADEM, ALİ BÜYÜKDİCLE) - (ÇAYIRBAŞI STADI) (TEMSİLİ KATILIM)

12.00 -17.00      PROVA (UNİQ İSTANBUL)

18.00  - 20.00    AKŞAM YEMEĞİ (KUMANYA)

19.30 -22.30      PERFORMANS GÖSTERİLERİ VE ÖDÜL TÖRENİ ( UNİQ İSTANBUL )

24 NİSAN SALI

09.00-11.00       KAHVALTI

13.00                 GRUPLARIN TESİSTEN UĞURLANMASI




Bu haber 1158 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BELEDİYE HABERLERİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
759 Okunma
720 Okunma
710 Okunma
709 Okunma
708 Okunma
706 Okunma
703 Okunma
701 Okunma
697 Okunma
694 Okunma
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 21 13 2 6 32 11 45 +21
2 Galatasaray 21 11 4 6 41 23 39 +18
3 Beşiktaş 22 11 5 6 42 27 39 +15
4 Yeni Malatyaspor 22 9 6 7 34 25 34 +9
5 Trabzonspor 21 9 6 6 37 30 33 +7
6 Atiker Konyaspor 21 8 4 9 28 22 33 +6
7 Sivasspor 21 8 6 7 30 28 31 +2
8 Kasımpaşa 21 9 10 2 38 37 29 +1
9 Antalyaspor 21 8 8 5 22 30 29 -8
10 Göztepe 21 8 12 1 23 27 25 -4
11 Alanyaspor 21 7 10 4 20 26 25 -6
12 Kayserispor 21 6 8 7 18 27 25 -9
13 Bursaspor 21 4 5 12 19 21 24 -2
14 Fenerbahçe 21 5 8 8 22 28 23 -6
15 MKE Ankaragücü 21 7 12 2 20 35 23 -15
16 Çaykur Rizespor 21 4 7 10 25 30 22 -5
17 BB Erzurumspor 21 3 9 9 19 27 18 -8
18 Akhisarspor 21 4 12 5 21 37 17 -16
Takım O G M B A Y P AV
1 Denizlispor 11 8 1 2 24 7 26
2 Gençlerbirliği 10 7 2 1 19 6 22
3 Ümraniyespor 11 7 3 1 16 10 22
4 Altınordu 11 6 2 3 21 7 21
5 Eskişehirspor 11 5 1 5 13 10 20
6 Hatayspor 11 5 2 4 15 7 19
7 Osmanlıspor FK 11 6 4 1 13 10 19
8 Adana Demirspor 11 5 3 3 18 11 18
9 İstanbulspor 10 5 2 3 19 16 18
10 Gazişehir Gaziantep FK 11 5 4 2 16 9 17
11 Balıkesirspor Baltok 10 5 3 2 13 10 17
12 Boluspor 10 3 3 4 13 10 13
13 Adanaspor 10 3 4 3 14 12 12
14 Giresunspor 10 3 5 2 11 14 11
15 Altay 10 2 5 3 10 12 9
16 Elazığspor 11 2 6 3 12 17 9
17 Afjet Afyonspor 10 2 5 3 12 18 9
18 Kardemir Karabükspor 11 0 9 2 5 25 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Tuzlaspor 11 9 1 1 29 4 28
2 Fatih Karagümrük 11 8 1 2 24 9 26
3 Manisa BBSK 10 7 1 2 23 8 23
4 Menemen Belediyespor 11 6 1 4 24 14 22
5 Sivas Belediyespor 11 6 3 2 20 15 20
6 Şanlıurfaspor 10 5 2 3 11 7 18
7 Etimesgut Belediyespor 10 4 1 5 14 9 17
8 Pendikspor 10 4 2 4 16 13 16
9 Kırklarelispor 11 4 3 4 15 13 16
10 Tarsus İdman Yurdu 10 4 3 3 18 19 15
11 Bandırmaspor 10 4 4 2 11 11 14
12 Kahramanmaraşspor 11 4 5 2 10 14 14
13 Zonguldak Kömürspor 10 3 3 4 9 10 13
14 Konya Anadolu Selçukspor 10 2 2 6 17 19 12
15 Darıca Gençlerbirliği 11 3 5 3 9 15 12
16 Bak Spor 10 2 3 5 10 15 11
17 Fethiyespor 11 2 4 5 9 14 11
18 Tokatspor 11 2 7 2 8 14 8
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 10 7 0 3 21 8 24
2 Nevşehir Belediyespor 10 6 0 4 23 10 22
3 Hekimoğlu Trabzon 10 6 1 3 14 7 21
4 Tire 1922 10 5 0 5 15 7 20
5 Şile Yıldızspor 9 6 2 1 23 8 19
6 Artvin Hopaspor 10 4 1 5 10 4 17
7 Karaköprü Belediyespor 10 5 3 2 17 13 17
8 Silivrispor 10 5 4 1 12 7 16
9 Ergene Velimeşe 10 4 3 3 14 10 15
10 Kozan Belediyespor 10 3 1 6 10 7 15
11 Batman Petrolspor 10 4 3 3 11 13 15
12 Yomraspor 10 3 2 5 10 9 14
13 Erzin Belediyespor 10 3 3 4 15 12 13
14 Gebzespor 10 3 3 4 11 8 13
15 Büyükçekmece Tepecikspor 10 3 5 2 9 13 11
16 Erbaaspor 9 1 4 4 7 9 7
17 Körfez Spor Kulübü 10 0 8 2 5 24 2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/02/2019 Akhisarspor vs MKE Ankaragücü
 16/02/2019 Bursaspor vs Çaykur Rizespor
 16/02/2019 Fenerbahçe vs Atiker Konyaspor
 17/02/2019 BB Erzurumspor vs Sivasspor
 17/02/2019 Kayserispor vs Göztepe
 17/02/2019 Trabzonspor vs Alanyaspor
 17/02/2019 Kasımpaşa vs Galatasaray
 18/02/2019 Antalyaspor vs Medipol Başakşehir
 24/02/2019 Alanyaspor vs Kasımpaşa
 16/02/2019 Akhisarspor - MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Akhisarspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/02/2019 Hatayspor vs Adana Demirspor
 16/02/2019 Ümraniyespor vs Balıkesirspor Baltok
 16/02/2019 Altay vs Boluspor
 17/02/2019 Altınordu vs Gazişehir Gaziantep FK
 17/02/2019 Osmanlıspor FK vs Kardemir Karabükspor
 17/02/2019 Adanaspor vs İstanbulspor
 17/02/2019 Afjet Afyonspor vs Giresunspor
 18/02/2019 Eskişehirspor vs Denizlispor
 22/02/2019 Balıkesirspor Baltok vs Afjet Afyonspor
 17/02/2019 Afjet Afyonspor - Giresunspor Afjet Afyonspor ligdeki son 7 maçında hiç kazanamadı  Giresunspor yenilmez
 16/02/2019 Altay - Boluspor Boluspor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Altay yenilmez
 16/02/2019 Altay - Boluspor Altay ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Altay yenilmez
 16/02/2019 Hatayspor - Adana Demirspor Hatayspor ligde evindeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Hatayspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/02/2019 Bak Spor vs Bandırmaspor
 16/02/2019 Manisa BBSK vs Tarsus İdman Yurdu
 16/02/2019 Tuzlaspor vs Menemen Belediyespor
 17/02/2019 Kahramanmaraşspor vs Darıca Gençlerbirliği
 17/02/2019 Sivas Belediyespor vs Fatih Karagümrük
 17/02/2019 Etimesgut Belediyespor vs Pendikspor
 17/02/2019 Fethiyespor vs Tokatspor
 17/02/2019 Kırklarelispor vs Şanlıurfaspor
 17/02/2019 Zonguldak Kömürspor vs Anadolu Selçukspor
 16/02/2019 Bak Spor - Bandırmaspor Bak Spor ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Bak Spor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/02/2019 Şile Yıldızspor vs Hekimoğlu Trabzon
 16/02/2019 Tire 1922 vs Artvin Hopaspor
 17/02/2019 Karaköprü Belediyespor vs Körfez Spor Kulübü
 17/02/2019 Erbaaspor vs Batman Petrolspor
 17/02/2019 Ergene Velimeşe vs Yomraspor
 17/02/2019 Gebzespor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 17/02/2019 Nevşehir Belediyespor vs Nazilli Belediyespor
 17/02/2019 Silivrispor vs Erzin Belediyespor
 16/02/2019 Şile Yıldızspor - Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon ligde deplasmandaki son 10 maçında hiç kaybetmedi  Hekimoğlu Trabzon yenilmez
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Sarıyer Belediyesinin Hizmetlerinden Memnunmusunuz?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI