Bugun...



23 Nisan Coşkusu Sarıyer'de Yaşanacak

Sarıyer Belediyesi, Ulu Önder Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, on bir ülke ve sekiz ilden toplam 526 çocuğu misafir edecek.

facebook-paylas
Güncelleme: 17-04-2018 14:47:26 Tarih: 16-04-2018 15:55

23 Nisan Coşkusu Sarıyer'de Yaşanacak

Binlerce çocuğa ev sahipliği yapacak olan Sarıyer, 1 hafta boyunca birbirinden renkli kutlamalarla tüm çocuklara hak ettikleri bir bayram yaşatacak.

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir coşkuyla kutlayacak. 'Hepimiz Farklıyız, Hepimiz Eşitiz' sloganıyla düzenlenen etkinlikler boyunca 8 il ve 11 farklı ülkeden çocuklar Kilyos Sosyal Tesisleri'nde ağırlanacak. 17 Nisan'da (yarın) başlayacak etkinlikler bir hafta boyunca kortej yürüyüşleri, halk oyunları performansı, geziler ve atölye çalışmaları ile devam edecek. Kutlamalar, Bahçeköy Life Park'ta 22 Nisan günü gerçekleşecek Sinan Akçıl konserinin ardından, 23 Nisan'da Unıq İstanbul'da yapılacak ödül töreniyle son bulacak.

DÜNYA ÇOCUKLARI SARIYER'DE BULUŞACAK

Yurdun ve dünyanın dört bir yanından gelen folklor ekiplerinin muhteşem gösterileriyle renklenecek program, çeşitli atölyeler ve oyun alanlarıyla adeta bir karnaval havasında geçecek. Etkinliklere yurt dışından Çin, Bulgaristan, Ukrayna, Kosova, Bosna Hersek, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Endonezya, Gürcistan, Arjantin, Malezya ve Kazakistan, yurt içinden Artvin, Erzurum, Mersin, Hatay, Şırnak, Aydın, Edirne ve İstanbul'dan toplamda 526 çocuk katılacak.

ÜÇÜNCÜ ÇOCUK MECLİSİ DÜZENLENECEK

Program kapsamında dünya çocukları bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Sarıyer Belediyesi Çocuk Meclisi'ne katılacak. Çocukların kendilerini ifade etme alanlarına sahip olabilmeleri, akranlar arası paylaşımlarda bulunabilmeleri, kendi gündemlerini oluşturabilmeleri amacıyla geliştirilen projeyle çocuklar, hayallerini ve daha iyi bir dünya için dileklerini birbirleriyle paylaşacak.

SİNAN AKÇIL'LA MUHTEŞEM FİNAL

Günlerce sürecek birbirinden eğlenceli etkinliklerinden ardından Life Park'ta düzenlenecek şenlikle coşku doruğa çıkacak. 22 Nisan Pazar günü saat 14.00'da başlayacak etkinlik; oyun grupları, ikramlar, halk oyunları performanslarının ardından ünlü pop müzik sanatçısı Sinan Akçıl konseriyle devam edecek. Program 23 Nisan günü Unıq İstanbul'da gerçekleşecek performans gösterileri ve ödül töreni ile son bulacak.

1 HAFTALIK ŞENLİK PROGRAMI

17 NİSAN SALI

TESİSLERE VARIŞ ve ODALARA YERLEŞİM

13.00-14.30       ÖĞLE YEMEĞİ

14.30-17.30       SERBEST ZAMAN

18.30-20.30       KORTEJ VE PERFORMANS GÖSTERİLERİ ( KİLYOS )

21.00                 AKŞAM YEMEĞİ

18 NİSAN ÇARŞAMBA

08.00-09.30       KAHVALTI

09.00-10.00       SARIYER İLÇE KAYMAKAMI SAYIN GÜRSOY OSMAN BİLGİN’İN MAKAMINDA ZİYARET EDİLMESİ (TEMSİLİ KATILIM)

10.30-11.30       SARIYER BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ŞÜKRÜ GENÇ’İN MAKAMINDA ZİYARET EDİLMESİ (TEMSİLİ KATILIM)

09.30-16.00       ÇOCUK MECLİSİ ÇALIŞMALARI (Y.K.K.M)- (HER GRUPTAN İKİ ÖĞRENCİ)

10.30-13.00       GEZİ ( DOLMABAHÇE SARAYI )

13.00 – 13.30    ÖĞLE YEMEĞİ (KİLYOS SOSYAL TESİSLERİ)

18.00 – 20.00    ŞENLİK AÇILIŞI, KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ VE PERFORMANS GÖSTERİLERİ (SARIYER MERKEZ – ANIT ÖNÜ)

20.30                  AKŞAM YEMEĞİ

19 NİSAN PERŞEMBE

08.00-09.00       KAHVALTI

10.00-18.00       GEZİ (VİASEA TEMAPARK, AKVARYUM VE EĞLENCE MERKEZİ)

13.00 – 13.30    ÖĞLE YEMEĞİ (VİASEA YİĞİT ALİ USTA)

19.30                  AKŞAM YEMEĞİ  (GELENEKSEL TÜRKİYE GECESİ)

20 NİSAN CUMA

08.00-09.00       KAHVALTI

10.00-12.00       ÇOCUK MECLİSİ (Y.K.K.M )

12.00-13.00       ÖĞLE YEMEĞİ (SARIYER BELEDİYESİ HİZMET BİNASI )

13.30-14.00       PERFORMANS GÖSTERİLERİ (SARIYER BELEDİYESİ HİZMET BİNASI ÖNÜ)

15.00-17.00       ‘BARIŞ OYUN ALANI’ AÇILIŞI (BAĞLAR MİMAR SİNAN PARKI) - PERFORMANS GÖSTERİLERİ

18.00                  TEKNE TURU (AKŞAM YEMEĞİ)- (KİREÇBURNU)

21 NİSAN CUMARTESİ

08.00-09.00       KAHVALTI

10.00-12.00       GEZİ ( DOLMABAHÇE SARAYI ) (MECLİSTE ÇALIŞMA YAPAN ÖĞRENCİLER)

12.00-14.00       GEZİ ( İŞ BANKASI MÜZESİ ) (MECLİSTE ÇALIŞMA YAPAN ÖĞRENCİLER)

12.00 – 13.00    ÖĞLE YEMEĞİ (KİLYOS SOSYAL TESİSLERİ)

14.30                             PERFORMANS GÖSTERİLERİ – AYAZAĞA MEYDAN PARKI  ( İZ HAREKETİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI )

17.30                      PERFORMANS GÖSTERİLERİ – RUMELİHASARÜSTÜ DOĞATEPE PARKI

20.00                  AKŞAM YEMEĞİ

22 NİSAN PAZAR

08.00-10.00       KAHVALTI

11.30-13.00       ŞENLİK PROVALARI  ( LİFEPARK )

13.30-14.00       ÖĞLE YEMEĞİ (LİFEPARK - KUMANYA VERİLECEK)

14.30-17.00       23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ PROGRAMI   ( LİFEPARK )

17.00-18.00       SİNAN AKÇIL KONSERİ ( LİFEPARK )

20.00-21.30       AKŞAM YEMEĞİ

20.30                   GRUP LİDERLERİ İLE YEMEK (SET BALIK – KİREÇBURNU)

23 NİSAN PAZARTESİ

07.00-09.00       KAHVALTI

09.00-10.00       İLÇE PROTOKOLÜ RESMİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ ( SARIYER MERKEZ)- (HER GRUPTAN 4 ÖĞRENCİ - TEMSİLİ KATILIM

11.00.12.00        AĞAÇ DİKİMİ (TÜRKAN SAYLAN SOSYAL YAŞAM MERKEZİ)

12.30 – 13.00    ÖĞLE YEMEĞİ (KUMANYA)

13.00-15.00 ÖZEL ÇOCUKLARIMIZLA BİR FIRÇADA BULUŞUYORUZ” TUVAL ÇALIŞMASI (BİLNET OKULLARI, İZEV, EÇADEM, ALİ BÜYÜKDİCLE) - (ÇAYIRBAŞI STADI) (TEMSİLİ KATILIM)

12.00 -17.00      PROVA (UNİQ İSTANBUL)

18.00  - 20.00    AKŞAM YEMEĞİ (KUMANYA)

19.30 -22.30      PERFORMANS GÖSTERİLERİ VE ÖDÜL TÖRENİ ( UNİQ İSTANBUL )

24 NİSAN SALI

09.00-11.00       KAHVALTI

13.00                 GRUPLARIN TESİSTEN UĞURLANMASI




Bu haber 534 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BELEDİYE HABERLERİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 29 19 7 3 65 30 60 +35
2 Beşiktaş 29 17 4 8 56 24 59 +32
3 Medipol Başakşehir 29 18 6 5 49 29 59 +20
4 Fenerbahçe 29 16 4 9 58 31 57 +27
5 Trabzonspor 29 12 7 10 53 42 46 +11
6 Kayserispor 29 12 9 8 39 43 44 -4
7 Göztepe 29 12 10 7 42 47 43 -5
8 Sivasspor 29 12 12 5 38 45 41 -7
9 Kasımpaşa 29 11 11 7 46 46 40 0
10 Yeni Malatyaspor 29 10 11 8 34 38 38 -4
11 Antalyaspor 29 9 12 8 35 48 35 -13
12 Akhisarspor 29 9 13 7 38 48 34 -10
13 Bursaspor 29 9 14 6 35 40 33 -5
14 Aytemiz Alanyaspor 29 9 15 5 45 50 32 -5
15 Gençlerbirliği 29 7 13 9 35 46 30 -11
16 Atiker Konyaspor 29 7 14 8 31 36 29 -5
17 Osmanlıspor FK 29 7 14 8 41 50 29 -9
18 Karabükspor 29 3 23 3 19 66 12 -47
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 31 17 5 9 62 36 60 +26
2 Ümraniyespor 31 17 8 6 45 30 57 +15
3 MKE Ankaragücü 31 16 7 8 47 33 56 +14
4 Gazişehir Gaziantep FK 31 15 8 8 55 29 53 +26
5 Boluspor 31 16 10 5 47 27 53 +20
6 Altınordu 31 14 10 7 51 43 49 +8
7 Elazığspor 31 13 10 8 48 35 47 +13
8 BB Erzurumspor 31 12 9 10 48 40 46 +8
9 İstanbulspor 31 13 11 7 38 34 46 +4
10 Balıkesirspor Baltok 31 14 11 6 50 44 45 +6
11 Giresunspor 31 11 12 8 43 38 41 +5
12 Adanaspor 31 11 13 7 38 47 40 -9
13 Adana Demirspor 31 10 14 7 40 43 37 -3
14 Eskişehirspor 31 10 14 7 54 53 34 +1
15 Denizlispor 31 9 15 7 36 44 34 -8
16 Samsunspor 31 7 11 13 26 39 34 -13
17 Manisaspor 31 7 21 3 30 70 15 -40
18 Gaziantepspor 31 2 25 4 13 86 7 -73
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 31 22 4 5 59 13 71 +46
2 Menemen Belediyespor 31 21 4 6 61 21 69 +40
3 Afjet Afyonspor 31 19 5 7 56 29 64 +27
4 Keçiörengücü 31 18 7 6 74 37 60 +37
5 Sivas Belediyespor 31 17 5 9 50 25 60 +25
6 Sancaktepe Belediyespor 31 15 6 10 50 29 55 +21
7 İnegölspor 31 15 9 7 45 39 52 +6
8 Sarıyer 31 12 14 5 40 40 41 0
9 Etimesgut Belediyespor 31 11 12 8 38 38 41 0
10 Kastamonuspor 1966 31 12 16 3 42 40 39 +2
11 Tokatspor 31 10 12 9 34 43 39 -9
12 Eyüpspor 31 11 16 4 51 59 37 -8
13 Amed Sportif 31 10 14 7 36 40 34 -4
14 Bucaspor 31 9 15 7 45 56 31 -11
15 Tuzlaspor 31 8 16 7 36 48 31 -12
16 Bodrumspor 31 8 16 7 35 51 31 -16
17 Kocaeli Birlikspor 31 4 23 4 26 69 13 -43
18 Mersin İdmanyurdu 31 1 29 1 18 119 17 -101
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 31 22 3 6 58 21 72 +37
2 Kemerspor 2003 31 15 5 11 61 40 56 +21
3 Bayburt Grup Özel İdare 31 15 6 10 44 29 55 +15
4 Bayrampaşa 31 14 8 9 38 31 51 +7
5 Düzcespor 31 13 7 11 39 33 50 +6
6 Ofspor 31 14 11 6 34 25 48 +9
7 Halide Edip Adıvar SK 31 12 8 11 43 29 47 +14
8 Erbaaspor 31 12 10 9 44 36 45 +8
9 Batman Petrolspor 31 11 9 11 39 32 44 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 31 10 13 8 39 42 38 -3
11 Çatalcaspor 31 9 13 9 26 34 36 -8
12 Kozan Belediyespor 31 10 16 5 39 48 35 -9
13 Yomraspor 31 9 14 8 22 40 35 -18
14 Erzin Belediyespor 31 9 16 6 31 47 33 -16
15 12 Bingölspor 31 6 13 12 27 41 30 -14
16 Bergama Belediyespor 31 7 16 8 32 52 29 -20
17 Orhangazi Belediyespor 31 5 14 12 26 47 27 -21
18 Çanakkale Dardanel SK 31 5 16 10 34 49 25 -15
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
13.04.2018 20:00 Teleset M. Akhisarspor 0 - 3 Beşiktaş
14.04.2018 16:00 Evkur Yeni Malatyaspor 1 - 1 Aytemiz Alanyaspor
14.04.2018 19:00 Demir Grup Sivasspor 1 - 2 Fenerbahçe
14.04.2018 13:30 Kasımpaşa 2 - 0 Kardemir Karabükspor
15.04.2018 13:30 Kayserispor 3 - 2 Gençlerbirliği
15.04.2018 16:00 Antalyaspor 0 - 0 Atiker Konyaspor
15.04.2018 16:00 Göztepe 2 - 1 Bursaspor
15.04.2018 19:00 Galatasaray 2 - 0 İstanbul Başakşehir
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
13.04.2018 18:00 İstanbulspor 4 - 0 Gaziantepspor
14.04.2018 15:00 Gaziantep Bykşhr Bld. 3 - 2 Altınordu
14.04.2018 13:00 Denizlispor 0 - 0 Ç.Rizespor
14.04.2018 15:00 Umraniyespor 1 - 1 Ankaragücü
15.04.2018 15:30 Manisaspor 1 - 6 Erzurum BB
15.04.2018 13:00 Elazığspor 2 - 1 Adana D.Spor
15.04.2018 13:00 Eskişehirspor 5 - 0 Samsunspor
15.04.2018 18:00 Giresunspor 1 - 0 Balıkesirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
22.04.2018 15:30 Afjet Afyonspor - Kastamonuspor
22.04.2018 15:30 Bodrumspor - Etimesgut Belediyespor
22.04.2018 15:30 Tuzlaspor - Eyüpspor
22.04.2018 15:30 Mersin İ.Y. - Sarıyer
22.04.2018 15:30 Tokatspor - İnegölspor
22.04.2018 15:30 Keçiörengücü - Amed Sportif
22.04.2018 15:30 Bucaspor - Menemen Bld.
22.04.2018 15:30 4 Eylül Bld. - Kocaeli Birlik Spor
22.04.2018 15:30 Hatayspor - Sancaktepespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
22.04.2018 15:30 Erzin Belediyespor - Ofspor
22.04.2018 15:30 Orhangazispor - Erbaaspor
22.04.2018 15:30 Yomraspor - Bayburt Genclikspor
22.04.2018 15:30 12 Bingolspor - Dardanelspor
22.04.2018 15:30 Catalcaspor - Kozan Belediyespor
22.04.2018 15:30 Manisa Büyükşehir Belediyespor - Batman Pet.
22.04.2018 15:30 Bayrampaşa - Bergama Belediyespor
22.04.2018 15:30 Tekirova Bld. - Halide Edip Adivar Spor
22.04.2018 15:30 Duzcespor - Yeni Altindag Belediyespor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI