Bugun...



Sarıyer TiyatrOda günleri başladı

Sarıyer Belediye Tiyatrosu'nun bu sene 7.sini düzenlediği Sarıyer TiyatrOda Şenliği, Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi önünden Cumhuriyet Meydanı'na kadar gerçekleşen yürüyüş korteji ile başladı. Oldukça coşkulu geçen yürüyüş sonunda sahilde kurulan sahnede Sarıyer'lilere gösteri sunuldu.

facebook-paylas
Güncelleme: 11-05-2018 21:54:05 Tarih: 31-03-2018 20:43

Sarıyer TiyatrOda günleri başladı

Birbirinden güzel yetişkin ve çocuk oyunlarına ev sahipliği yapacak olan 7. TiyatrOda Şenliği,8 çocuk oyununun oynanacağı festivalde 300 den fazla sanatçıya, tiyatro üstatlarına ve 20.000 sanatsevere ev sahipliği yapılacak. 6 Mayıs’a kadar devam edecek şenliğe Ataol Behramoğlu, Dilek Türker, Zeliha Berksoy, Meltem Cumbul, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Levent Üzümcü, Abdullah Şahin, İştar Gökseven, Faruk Barman, Fatih Mühürdar’ın da aralarında olduğu birçok sanatçı katılacak.
ŞENLİK PROGRAMI
27 Mart Salı
20:00 Dilek Türker Tiyatro Ayna – İstanbul’un Gözleri Mahmur
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
30 Mart Cuma
20:00 Pa Prodüksiyon – Kırık Bebek ve Diva
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
31 Mart Cumartesi
13:00 Uygur Çocuk Tiyatrosu – Burnunu Kaybeden Palyaço
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Tiyatro Ak’la Kara – Üç Dahi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
4 Nisan Çarşamba
20:00 Mask-Kara Tiyatrosu – Kadın Ölüleri
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
6 Nisan Cuma
13:00 Cici Tiyatro – Noktalama İşaretlerinin Serüveni
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Sarıyer Belediye Tiyatrosu – Kafkas Tebeşir Dairesi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi 
7 Nisan Cumartesi
13:00 Fabrika Sanat – Karlar Kraliçesi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Perdeci Oyuncuları – Adalet, Sizsiniz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
8 Nisan Pazar
18:00 Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu – Yedi Kocalı Hürmüz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
10 Nisan Salı
20:00 Tiyatro Öteki Hayatlar – Üç Kişilik Düet 
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
11 Nisan Çarşamba
20:00 Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Tiyatrosu - Hırsız
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
 
17 Nisan Salı
20:00 Ekip Tiyatrosu – Dünyanın En Güzel Arabistan’ı
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
19 Nisan Perşembe
20:00 Frankfurt Türk Tiyatrosu – Üstü Kalsın
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20 Nisan Cuma 
13:00 Masal Gerçek Tiyatrosu – Pıtırcıklar
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Tiyatro 3023 – Şifa Niyetine
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
21 Nisan Cumartesi
13:00 Dream Team Academy Theatre – Rumi ve Yaşlı Aslan
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Ankara Sanat Tiyatrosu – Bir Bavula Ne Sığar Ki ?
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı
22 Nisan Pazar
13:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Otobüs Durağında Üç Bencil
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı
18:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Gülünç Karanlık
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı
25 Nisan Çarşamba 
20:00 KAST – Serbest Düşüş
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
27 Nisan Cuma
13:00 Tiyatro Gülgeç – Bir Turunç Masalı 
Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi
20:00 Tiyatro Yan Etki – Çıkmaz Sokak Çocukları
Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi
28 Nisan Cumartesi
13:00 Sarıyer Sanat Tiyatrosu – Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Yolcu Tiyatro – Joko’nun Doğum Günü 
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
29 Nisan Pazar
18:00 Zihinsel Engelliler Tiyatrosu – Eyvah Telefonumu Açtı 
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
3 Mayıs Perşembe
20:00 Adana Şehir Tiyatrosu-Boyacı
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
4 Mayıs Cuma
20:00 Antalya Şehir Tiyatrosu - Huysuz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
5 Mayıs Cumartesi
20:00 Altıdan Sonra Tiyatro – Filifu’nun İntikamı
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
6 Mayıs Pazar
18:00 Dostlar Tiyatrosu - Göçmenler
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

 




Bu haber 987 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BELEDİYE HABERLERİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 16 10 2 4 21 7 34 +14
2 Yeni Malatyaspor 16 8 4 4 25 15 28 +10
3 Beşiktaş 16 7 4 5 27 19 26 +8
4 Trabzonspor 16 7 4 5 28 21 26 +7
5 Galatasaray 16 7 4 5 26 19 26 +7
6 Kasımpaşa 16 8 6 2 33 27 26 +6
7 Antalyaspor 16 8 6 2 19 21 26 -2
8 Atiker Konyaspor 16 6 4 6 23 20 24 +3
9 Sivasspor 16 6 4 6 22 19 24 +3
10 Bursaspor 16 4 4 8 16 16 20 0
11 MKE Ankaragücü 16 6 8 2 17 23 20 -6
12 Göztepe 16 6 9 1 15 19 19 -4
13 Kayserispor 16 5 8 3 14 24 18 -10
14 Alanyaspor 16 5 9 2 12 21 17 -9
15 Akhisarspor 16 4 8 4 19 26 16 -7
16 BB Erzurumspor 16 3 7 6 15 21 15 -6
17 Fenerbahçe 16 3 7 6 16 24 15 -8
18 Çaykur Rizespor 16 1 6 9 18 24 12 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 8 7 0 1 19 2 22
2 Denizlispor 8 5 1 2 17 6 17
3 Ümraniyespor 8 5 2 1 11 6 16
4 Eskişehirspor 8 4 1 3 9 7 15
5 Altınordu 8 4 2 2 14 7 14
6 İstanbulspor 8 4 2 2 15 14 14
7 Adana Demirspor 8 3 2 3 12 6 12
8 Adanaspor 8 3 2 3 11 7 12
9 Hatayspor 8 3 2 3 8 5 12
10 Gazişehir Gaziantep FK 8 3 3 2 8 7 11
11 Balıkesirspor Baltok 8 3 3 2 7 8 11
12 Giresunspor 8 3 4 1 10 11 10
13 Osmanlıspor FK 8 3 4 1 6 8 10
14 Boluspor 8 2 3 3 9 9 9
15 Afjet Afyonspor 8 2 4 2 11 14 8
16 Altay 8 2 5 1 8 10 7
17 Elazığspor 7 2 4 1 10 13 7
18 Kardemir Karabükspor 9 0 7 2 5 19 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 8 7 0 1 21 3 22
2 Tuzlaspor 9 7 1 1 20 3 22
3 Fatih Karagümrük 9 6 1 2 20 8 20
4 Menemen Belediyespor 9 6 1 2 23 13 20
5 Şanlıurfaspor 8 5 0 3 11 5 18
6 Sivas Belediyespor 9 5 2 2 16 11 17
7 Kırklarelispor 9 4 1 4 14 7 16
8 Pendikspor 8 4 1 3 15 11 15
9 Tarsus İdman Yurdu 8 4 2 2 16 14 14
10 Etimesgut Belediyespor 8 3 1 4 10 8 13
11 Darıca Gençlerbirliği 9 3 3 3 8 6 12
12 Zonguldak Kömürspor 8 3 3 2 8 9 11
13 Kahramanmaraşspor 9 3 5 1 6 11 10
14 Bugsaş Spor 8 2 3 3 9 14 9
15 Konya Anadolu Selçukspor 8 1 2 5 12 15 8
16 Bandırmaspor 8 2 4 2 7 10 8
17 Fethiyespor 9 1 3 5 6 12 8
18 Tokatspor 9 1 6 2 4 13 5
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 8 6 2 0 21 6 18
2 Nevşehir Belediyespor 8 5 0 3 21 9 18
3 Nazilli Belediyespor 8 5 0 3 17 7 18
4 Hekimoğlu Trabzon 8 5 1 2 11 6 17
5 Silivrispor 8 5 2 1 11 3 16
6 Karaköprü Belediyespor 8 5 2 1 15 8 16
7 Tire 1922 8 4 0 4 13 6 16
8 Ergene Velimeşe 8 4 1 3 13 6 15
9 Kozan Belediyespor 8 3 1 4 10 7 13
10 Yomraspor 8 3 1 4 9 7 13
11 Batman Petrolspor 8 3 2 3 10 10 12
12 Artvin Hopaspor 8 2 1 5 7 3 11
13 Gebzespor 8 2 2 4 8 5 10
14 Büyükçekmece Tepecikspor 8 3 4 1 9 11 10
15 Erzin Belediyespor 8 2 3 3 12 10 9
16 Erbaaspor 8 0 4 4 4 8 4
17 Körfez Spor Kulübü 8 0 6 2 5 18 2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/12/2018 MKE Ankaragücü vs Göztepe
 22/12/2018 Alanyaspor vs Medipol Başakşehir
 22/12/2018 Kasımpaşa vs Beşiktaş
 23/12/2018 BB Erzurumspor vs Kayserispor
 23/12/2018 Bursaspor vs Yeni Malatyaspor
 23/12/2018 Trabzonspor vs Çaykur Rizespor
 23/12/2018 Galatasaray vs Sivasspor
 24/12/2018 Akhisarspor vs Atiker Konyaspor
 24/12/2018 Antalyaspor (H:1) vs Fenerbahçe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/12/2018 Denizlispor vs İstanbulspor
 22/12/2018 Elazığspor vs Altay
 22/12/2018 Ümraniyespor vs Afjet Afyonspor
 22/12/2018 Gazişehir Gaziantep FK vs Kardemir Karabükspor
 23/12/2018 Hatayspor vs Balıkesirspor Baltok
 23/12/2018 Osmanlıspor FK vs Adanaspor
 23/12/2018 Adana Demirspor vs Gençlerbirliği
 23/12/2018 Eskişehirspor vs Boluspor
 24/12/2018 Altınordu vs Giresunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Bugsaş Spor vs Tarsus İdman Yurdu
 20/01/2019 Fethiyespor vs Şanlıurfaspor
 20/01/2019 Kahramanmaraşspor vs Bandırmaspor
 20/01/2019 Kırklarelispor vs Etimesgut Belediyespor
 20/01/2019 Menemen Belediyespor vs Fatih Karagümrük
 20/01/2019 Sivas Belediyespor vs Pendikspor
 20/01/2019 Tokatspor vs Darıca Gençlerbirliği
 20/01/2019 Tuzlaspor vs Konya Anadolu Selçukspor
 20/01/2019 Zonguldak Kömürspor vs Manisa BBSK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Artvin Hopaspor vs Körfez Spor Kulübü
 20/01/2019 Ergene Velimeşe vs Erbaaspor
 20/01/2019 Gebzespor vs Şile Yıldızspor
 20/01/2019 Karaköprü Belediyespor vs Batman Petrolspor
 20/01/2019 Kozan Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 20/01/2019 Nevşehir Belediyespor vs Yomraspor
 20/01/2019 Silivrispor vs Hekimoğlu Trabzon
 20/01/2019 Tire 1922 vs Büyükçekmece Tepecikspor
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Yerel Seçimlerde Oy'um!


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI