Bugun...



Sarıyer TiyatrOda günleri başladı

Sarıyer Belediye Tiyatrosu'nun bu sene 7.sini düzenlediği Sarıyer TiyatrOda Şenliği, Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi önünden Cumhuriyet Meydanı'na kadar gerçekleşen yürüyüş korteji ile başladı. Oldukça coşkulu geçen yürüyüş sonunda sahilde kurulan sahnede Sarıyer'lilere gösteri sunuldu.

facebook-paylas
Tarih: 31-03-2018 20:43

Sarıyer TiyatrOda günleri başladı

Birbirinden güzel yetişkin ve çocuk oyunlarına ev sahipliği yapacak olan 7. TiyatrOda Şenliği,8 çocuk oyununun oynanacağı festivalde 300 den fazla sanatçıya, tiyatro üstatlarına ve 20.000 sanatsevere ev sahipliği yapılacak. 6 Mayıs’a kadar devam edecek şenliğe Ataol Behramoğlu, Dilek Türker, Zeliha Berksoy, Meltem Cumbul, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Levent Üzümcü, Abdullah Şahin, İştar Gökseven, Faruk Barman, Fatih Mühürdar’ın da aralarında olduğu birçok sanatçı katılacak.
ŞENLİK PROGRAMI
27 Mart Salı
20:00 Dilek Türker Tiyatro Ayna – İstanbul’un Gözleri Mahmur
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
30 Mart Cuma
20:00 Pa Prodüksiyon – Kırık Bebek ve Diva
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
31 Mart Cumartesi
13:00 Uygur Çocuk Tiyatrosu – Burnunu Kaybeden Palyaço
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Tiyatro Ak’la Kara – Üç Dahi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
4 Nisan Çarşamba
20:00 Mask-Kara Tiyatrosu – Kadın Ölüleri
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
6 Nisan Cuma
13:00 Cici Tiyatro – Noktalama İşaretlerinin Serüveni
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Sarıyer Belediye Tiyatrosu – Kafkas Tebeşir Dairesi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi 
7 Nisan Cumartesi
13:00 Fabrika Sanat – Karlar Kraliçesi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Perdeci Oyuncuları – Adalet, Sizsiniz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
8 Nisan Pazar
18:00 Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu – Yedi Kocalı Hürmüz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
10 Nisan Salı
20:00 Tiyatro Öteki Hayatlar – Üç Kişilik Düet 
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
11 Nisan Çarşamba
20:00 Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Tiyatrosu - Hırsız
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
 
17 Nisan Salı
20:00 Ekip Tiyatrosu – Dünyanın En Güzel Arabistan’ı
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
19 Nisan Perşembe
20:00 Frankfurt Türk Tiyatrosu – Üstü Kalsın
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20 Nisan Cuma 
13:00 Masal Gerçek Tiyatrosu – Pıtırcıklar
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Tiyatro 3023 – Şifa Niyetine
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
21 Nisan Cumartesi
13:00 Dream Team Academy Theatre – Rumi ve Yaşlı Aslan
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Ankara Sanat Tiyatrosu – Bir Bavula Ne Sığar Ki ?
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı
22 Nisan Pazar
13:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Otobüs Durağında Üç Bencil
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı
18:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Gülünç Karanlık
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı
25 Nisan Çarşamba 
20:00 KAST – Serbest Düşüş
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
27 Nisan Cuma
13:00 Tiyatro Gülgeç – Bir Turunç Masalı 
Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi
20:00 Tiyatro Yan Etki – Çıkmaz Sokak Çocukları
Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi
28 Nisan Cumartesi
13:00 Sarıyer Sanat Tiyatrosu – Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
20:00 Yolcu Tiyatro – Joko’nun Doğum Günü 
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
29 Nisan Pazar
18:00 Zihinsel Engelliler Tiyatrosu – Eyvah Telefonumu Açtı 
Yer: Nejat Uygur Sahnesi
3 Mayıs Perşembe
20:00 Adana Şehir Tiyatrosu-Boyacı
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
4 Mayıs Cuma
20:00 Antalya Şehir Tiyatrosu - Huysuz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
5 Mayıs Cumartesi
20:00 Altıdan Sonra Tiyatro – Filifu’nun İntikamı
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi
6 Mayıs Pazar
18:00 Dostlar Tiyatrosu - Göçmenler
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

 




Bu haber 426 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BELEDİYE HABERLERİ Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 29 19 7 3 65 30 60 +35
2 Beşiktaş 29 17 4 8 56 24 59 +32
3 Medipol Başakşehir 29 18 6 5 49 29 59 +20
4 Fenerbahçe 29 16 4 9 58 31 57 +27
5 Trabzonspor 29 12 7 10 53 42 46 +11
6 Kayserispor 29 12 9 8 39 43 44 -4
7 Göztepe 29 12 10 7 42 47 43 -5
8 Sivasspor 29 12 12 5 38 45 41 -7
9 Kasımpaşa 29 11 11 7 46 46 40 0
10 Yeni Malatyaspor 29 10 11 8 34 38 38 -4
11 Antalyaspor 29 9 12 8 35 48 35 -13
12 Akhisarspor 29 9 13 7 38 48 34 -10
13 Bursaspor 29 9 14 6 35 40 33 -5
14 Aytemiz Alanyaspor 29 9 15 5 45 50 32 -5
15 Gençlerbirliği 29 7 13 9 35 46 30 -11
16 Atiker Konyaspor 29 7 14 8 31 36 29 -5
17 Osmanlıspor FK 29 7 14 8 41 50 29 -9
18 Karabükspor 29 3 23 3 19 66 12 -47
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 31 17 5 9 62 36 60 +26
2 Ümraniyespor 31 17 8 6 45 30 57 +15
3 MKE Ankaragücü 31 16 7 8 47 33 56 +14
4 Gazişehir Gaziantep FK 31 15 8 8 55 29 53 +26
5 Boluspor 31 16 10 5 47 27 53 +20
6 Altınordu 31 14 10 7 51 43 49 +8
7 Elazığspor 31 13 10 8 48 35 47 +13
8 BB Erzurumspor 31 12 9 10 48 40 46 +8
9 İstanbulspor 31 13 11 7 38 34 46 +4
10 Balıkesirspor Baltok 31 14 11 6 50 44 45 +6
11 Giresunspor 31 11 12 8 43 38 41 +5
12 Adanaspor 31 11 13 7 38 47 40 -9
13 Adana Demirspor 31 10 14 7 40 43 37 -3
14 Eskişehirspor 31 10 14 7 54 53 34 +1
15 Denizlispor 31 9 15 7 36 44 34 -8
16 Samsunspor 31 7 11 13 26 39 34 -13
17 Manisaspor 31 7 21 3 30 70 15 -40
18 Gaziantepspor 31 2 25 4 13 86 7 -73
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 31 22 4 5 59 13 71 +46
2 Menemen Belediyespor 31 21 4 6 61 21 69 +40
3 Afjet Afyonspor 31 19 5 7 56 29 64 +27
4 Keçiörengücü 31 18 7 6 74 37 60 +37
5 Sivas Belediyespor 31 17 5 9 50 25 60 +25
6 Sancaktepe Belediyespor 31 15 6 10 50 29 55 +21
7 İnegölspor 31 15 9 7 45 39 52 +6
8 Sarıyer 31 12 14 5 40 40 41 0
9 Etimesgut Belediyespor 31 11 12 8 38 38 41 0
10 Kastamonuspor 1966 31 12 16 3 42 40 39 +2
11 Tokatspor 31 10 12 9 34 43 39 -9
12 Eyüpspor 31 11 16 4 51 59 37 -8
13 Amed Sportif 31 10 14 7 36 40 34 -4
14 Bucaspor 31 9 15 7 45 56 31 -11
15 Tuzlaspor 31 8 16 7 36 48 31 -12
16 Bodrumspor 31 8 16 7 35 51 31 -16
17 Kocaeli Birlikspor 31 4 23 4 26 69 13 -43
18 Mersin İdmanyurdu 31 1 29 1 18 119 17 -101
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 31 22 3 6 58 21 72 +37
2 Kemerspor 2003 31 15 5 11 61 40 56 +21
3 Bayburt Grup Özel İdare 31 15 6 10 44 29 55 +15
4 Bayrampaşa 31 14 8 9 38 31 51 +7
5 Düzcespor 31 13 7 11 39 33 50 +6
6 Ofspor 31 14 11 6 34 25 48 +9
7 Halide Edip Adıvar SK 31 12 8 11 43 29 47 +14
8 Erbaaspor 31 12 10 9 44 36 45 +8
9 Batman Petrolspor 31 11 9 11 39 32 44 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 31 10 13 8 39 42 38 -3
11 Çatalcaspor 31 9 13 9 26 34 36 -8
12 Kozan Belediyespor 31 10 16 5 39 48 35 -9
13 Yomraspor 31 9 14 8 22 40 35 -18
14 Erzin Belediyespor 31 9 16 6 31 47 33 -16
15 12 Bingölspor 31 6 13 12 27 41 30 -14
16 Bergama Belediyespor 31 7 16 8 32 52 29 -20
17 Orhangazi Belediyespor 31 5 14 12 26 47 27 -21
18 Çanakkale Dardanel SK 31 5 16 10 34 49 25 -15
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
13.04.2018 20:00 Teleset M. Akhisarspor 0 - 3 Beşiktaş
14.04.2018 16:00 Evkur Yeni Malatyaspor 1 - 1 Aytemiz Alanyaspor
14.04.2018 19:00 Demir Grup Sivasspor 1 - 2 Fenerbahçe
14.04.2018 13:30 Kasımpaşa 2 - 0 Kardemir Karabükspor
15.04.2018 13:30 Kayserispor 3 - 2 Gençlerbirliği
15.04.2018 16:00 Antalyaspor 0 - 0 Atiker Konyaspor
15.04.2018 16:00 Göztepe 2 - 1 Bursaspor
15.04.2018 19:00 Galatasaray 2 - 0 İstanbul Başakşehir
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
13.04.2018 18:00 İstanbulspor 4 - 0 Gaziantepspor
14.04.2018 15:00 Gaziantep Bykşhr Bld. 3 - 2 Altınordu
14.04.2018 13:00 Denizlispor 0 - 0 Ç.Rizespor
14.04.2018 15:00 Umraniyespor 1 - 1 Ankaragücü
15.04.2018 15:30 Manisaspor 1 - 6 Erzurum BB
15.04.2018 13:00 Elazığspor 2 - 1 Adana D.Spor
15.04.2018 13:00 Eskişehirspor 5 - 0 Samsunspor
15.04.2018 18:00 Giresunspor 1 - 0 Balıkesirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
22.04.2018 15:30 Afjet Afyonspor - Kastamonuspor
22.04.2018 15:30 Bodrumspor - Etimesgut Belediyespor
22.04.2018 15:30 Tuzlaspor - Eyüpspor
22.04.2018 15:30 Mersin İ.Y. - Sarıyer
22.04.2018 15:30 Tokatspor - İnegölspor
22.04.2018 15:30 Keçiörengücü - Amed Sportif
22.04.2018 15:30 Bucaspor - Menemen Bld.
22.04.2018 15:30 4 Eylül Bld. - Kocaeli Birlik Spor
22.04.2018 15:30 Hatayspor - Sancaktepespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
22.04.2018 15:30 Erzin Belediyespor - Ofspor
22.04.2018 15:30 Orhangazispor - Erbaaspor
22.04.2018 15:30 Yomraspor - Bayburt Genclikspor
22.04.2018 15:30 12 Bingolspor - Dardanelspor
22.04.2018 15:30 Catalcaspor - Kozan Belediyespor
22.04.2018 15:30 Manisa Büyükşehir Belediyespor - Batman Pet.
22.04.2018 15:30 Bayrampaşa - Bergama Belediyespor
22.04.2018 15:30 Tekirova Bld. - Halide Edip Adivar Spor
22.04.2018 15:30 Duzcespor - Yeni Altindag Belediyespor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI